Masz troje dzieci? A może czworo i więcej? Przystąp do programu Karta Dużej Rodziny. Od stycznia 2015 karta pozwala na korzystanie z nowych, bardzo korzystnych ulg!

Co to jest Karta Dużej Rodziny?

To system zniżek oferowanych rodzinom, w których jest 3 i więcej dzieci. Co ciekawe – ze zniżek korzystają nie tylko dzieci. Ulgi dotyczą także rodziców. Warto też zaznaczyć, że rodzice mogą korzystać z karty dożywotnio! Dzieci podlegają ulgom do ukończenia 18 lat, lub – jeśli się uczą – do ukończenia 25 lat.

Na co zniżki?

Tańsze bilety do kina, teatru, na wystawę. Rabaty na zakupy w wybranych sieciach sklepów spożywczych, sklepach sportowych, ze sprzętem komputerowym itd. Zniżki na opłaty za niektóre przedszkola, także prywatne, kursy i szkolenia. Tańsze bilety komunikacji miejskiej, usługi medyczne, bankowe, zakupy z rabatem lub wymiana walut po niższym kursie.  To tylko niektóre miejsca, gdzie posiadacze KDR mogą uzyskać zniżki. Lista jest na prawdę długa i stale dołączają do niej nowi partnerzy. Tutaj znajdziecie pełen wykaz partnerów KDR.

kdr_awers_1200_dpi

Od stycznia pociągiem też taniej!

Jedną z najbardziej wyczekiwanych zniżek, była ta na podróże koleją – posiadacze karty doczekali się ich wraz z początkiem 2015 roku. Warto zaznaczyć, że wartości oferowanych zniżek wcale nie są symboliczne! Jednorazowe bilety na podróże pociągami będą tańsze dla posiadaczy KDR o 37%. Bilety okresowe natomiast będzie obejmował rabat w wysokości 49%. Podczas podróży pociągiem, nawet w wagonie restauracyjnym czekają zniżki dla dużych rodzin – 10% na cały asortyment WARS’u i 20% na menu dla dzieci. Więcej informacji o zniżkach w PKP znajdziecie także TUTAJ.

Masz troje dzieci i nie masz karty?

Nie ma na co czekać! Nawet jeśli w Twojej miejscowości nie ma jeszcze wielu partnerów KDR, prawdopodobnie niedługo będą. Zawsze możecie pojechać ze zniżką pociągiem do Warszawy, tam kupić dużo tańsze bilety do np. Centrum Kultury Kopernik i zjeść obiad ze zniżką w jednej z restauracji honorujących KDR :)

Więcej informacji o karcie znajdziecie TUTAJ. W tym miejscu, można także złożyć wniosek o wydanie Karty Dużej Rodziny.

kdr_rewers_1200-dpiqr

 

 

 

Skomentuj ten wpis.

Zostaw odpowiedź