Jestem w ciąży, więc mogę się rozpieszczać. Chociaż trochę. Chociaż czasem. W zasadzie to czasu mam mało, więc i na rozpieszczanie niewiele zostaje. SPA odpada – nie ma kiedy. Kino – byłam ostatnio i to wcale nie stricte ciążowa przyjemność. Zakupy – co to za przyjemność, jak się w nic nie mieścisz (chyba, że w namiot).

Są jednak rozpieszczacze niewielkie
i czasu niepochłaniające.

Poza tym idealne dla wielbicielek niespodzianek – która z nas ich nie lubi? Taką przyjemnością, która w ogóle nie pochłania czasu, który i tak w niedoborze (podobno jak wapń, ale już receptę dostałam, uzupełnię) jest pewne miłe pudełko o wdzięcznej nazwie Brzusio Box. Plusem ogromnym tego pudełka jest to, że jest ono tylko dla ciężarówek! Ha! Mąż nie podbierze, przyjaciółki mogą tylko zerknąć, dziecko starsze trzyma się z daleka. Owe pudełko przychodzi samo – tzn. kurier je przynosi, ale to na jedno wychodzi – ja nie muszę się po nie fatygować.

Poza tym pudełko co miesiąc zawiera tajemnicze coś
– nigdy nie wiesz, co będzie w kolejnym.

Kilka dni temu otrzymałam mój pierwszy Brzusio Box – ładne pudełko… ale co w środku?
Po otworzeniu moim oczom ukazała się różowiutka bibułka (jakby ktoś wiedział, że oczekuję córki ;)), ale ciekawość zżerała: co pod nią? Otóż pod nią… sterta kartonowych ścinków szczelnie wypełniających pudełko.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

No czy ja się wreszcie doczekam? Doczekałam!

Brzusio Box zawierał kilka pyszności: Smoothie Owocowe malina i gruszka oraz naturalne przetwory owocowe: krem Truskawka z Białą Czekoladą i konfitura Borówka Amerykańska z Owocami Leśnymi – pyszności. Ponadto w pudełko znalazłam także termoforek z pestkami wiśni, zabawkę dla dziecka i gryzaczek z drewna klonowego. Box zawierał także płytę CD – kompendium wiedzy na temat ciąży, porodu i tego co potem :)

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAM_3603

Kończę zatem moje wywody i zabieram się za tościka z kremem truskawkowym z białą czekoladą :)

 

AUTORKA
Agnieszka
Mama szalonego 4-latka, który nie umie usiedzieć na miejscu i przyszła mama Małego Człowieka, który póki co grzecznie siedzi pod sercem, dając cichą nadzieję, że będzie troszkę mniej ruchliwy od brata. Szczęśliwa żona, która lubi swoją pracę zawodową i dzięki mężowi, może spełniać się jako mama i przedsiębiorca – bo On chętnie spełnia się jako tata.

 

Wpis powstał we współpracy z marką BrzusioBox

 

 

Skomentuj ten wpis.

Zostaw odpowiedź