Macie już gotowe prezenty świąteczne? Co roku obiecuję sobie, że tym razem to już na pewno zacznę kupować je w listopadzie, że wszystkie będą wyjątkowe i przemyślana i pięknie je zapakuję.

Tak… nawet jak pomysł zrodzi mi się pod koniec wakacji, to i tak z zakupem czasem czekam do 23 grudnia… żeby już się przypadkiem nie dało zamówić przez internet, żeby na pewno kupić najdrożej ;)

W tym roku będzie inaczej!
Taki przynajmniej mam plan :)

A jednym z elementów tego planu są wyjątkowe listy… Bo nawet, jeśli Tosiek dostanie kolejne lego, które uwielbia (tak jak na urodziny, imieniny i w nagrodę za bycie dzielnym…), to planuje sprawić, aby te świąteczne były bardziej wyjątkowe, od tych urodzinowych :)

Jak to zrobić?
Za sprawa listu właśnie!

Tosiek ma już 6 lat i bardzo bystry z niego chłopak. Ostatnio nawet postanowił powątpiewać w istnienie Mikołaja – ja za to postanowiłam go w tej magii świąt utrzymać jak najdłużej. Póki człowiek wierzy, że Święty przychodzi naprawdę, póty Święta mają trochę inny wymiar :) Niemniej jednak list nie może być napisany moją ręką (bo się zorientuje), nie może być bez znaczka… nie może też mieć na stemplu „Poznań” – ten mały detektyw rozpracuje wszystko!

naklejka-stop-2016_pl

Internet to źródło „ułatwiaczy” rodzicielskich wszelkiego rodzaju, dlatego i list od Świętego Mikołaja można zorganizować w ten sposób TUTAJ. Ba! List będzie nie byle jaki! Będzie najprawdziwszy, najpiękniejszy i sprawi, że wielkie oczy Tośka będą jeszcze większe!

0092420

Sprawa wydaje się bardzo prosta – kilka kroków, kilkanaście minut i gotowe. Później wystarczy zaglądać do skrzynki w oczekiwaniu na wyjątkową przesyłkę.

Można samemu stworzyć treść listu, lub – jeśli nie macie weny – posiłkować się gotowymi pomysłami. Do wyboru są wersje podstawowa lub Gold z dyplomem, naklejkami itp.

list-2016-z-tekstem_pl

A może pójść o krok dalej i…
przygotować film od Świętego Mikołaja?!

W tym wypadku już nawet największy niedowiarek nie będzie doszukiwał się podstępu wszak Mikołaj przemówi do niego po imieniu, pokaże jego zdjęcie… Mogłabym przygotować wspólny firm dla Tośka i Avy – taka pamiątkę na lata :)

Film można zamówić TUTAJ dla jednego dziecka lub „zbiorowy” – Mikołaj odczyta imiona dzieci, pokaże ich zdjęcie, zdjęcia rodziców lub dziadków…. może pokazać zdjęcie prezentu jaki Maluch dostanie lub listu, który dziecko wysłało do Mikołaja. Wszystko doda wiarygodności :)

Zobaczcie, jak bajkowy będzie taki film :)

Chyba nie poprzestanę na jednym liście – i nie mam tu na myśli Avy, ona jeszcze nie umie czytać, choć może na pamiątkę i dla niej przygotuję taki list :)

Jest kilku dorosłych, którym przydałaby się taka niespodzianka, a zainspirowały mnie do tego szablony np. Dla Niego – Zwolnij! Ten chyba powinnam wysłać do kilku osób zmieniając jedynie płeć adresata :)

Dzisiaj biorę się za konstruowanie moich listów i filmu :) Dam znać, jaki był efekt!

Już się nie mogę doczekać :)

0092420   0094380   0099508   dyplom-opis-2016    pocztowka-tyl-2016_pl

Tekst powstał w ramach współpracy z –  jedynym serwisem oferującym autentyczne i w 100% osobiste listy i wideo od Świętego Mikołaja.

zdjecie-glowne

Skomentuj ten wpis.

Zostaw odpowiedź