Zapraszam Was do kina :) Kto ma ochotę spędzić weekendowy poranek w Multikinie na filmach ze… swojego dzieciństwa? W najbliższą sobotę i niedzielę można zobaczyć filmowe klasyki dla dzieci, które zostały poddane rekonstrukcji cyfrowej, dzięki czemu można oglądać jej teraz w świetnej jakości. Gratka nie tylko dla dzieciaków, ale także dla nas – rodziców :)

Co można obejrzeć w najbliższy weekend?

Sobota i niedziela 10.30
„Tomek i Przyjaciele: Dzień Diesli”
Dzisiaj odbędzie się Festiwal Latawców. Zadaniem Tomka jest odebranie z portu pucharu dla zwycięzcy festiwalu. Po odbiorze przesyłki lokomotywa rusza w drogę. Na wzgórzu zauważa, że wnuki Grubego Zawiadowcy – Stefcio Szyneczka i Brydzia Szyneczka, puszczają na polu latawiec. Nagle zaczyna wiać silny wiatr, a latawiec ucieka…

poranki-lipiec-tomek-605x200_67a9e501ce.jpg.605x200_q90_crop

Sobota 12.00
Madika z Czerwcowego Wzgórza
Siedmioletnia Madika ma głowę pełną pomysłów na zabawy i psoty. Jej młodsza siostra Lisabet i przyjaciele nigdy więc nie nudzą się w towarzystwie niesfornej mieszkanki Czerwcowego Wzgórza. Każdy dzień to szansa na to, by przeżyć jakąś przygodę.

Niedziela 12.00
Nils Paluszek
Pięcioletni Bertil nudzi się, gdy jego rodzice są w pracy. Pewnego dnia poznaje Nilsa Paluszka, skrzata, który potrzebuje pomocy w walce z wielkimi szczurami. Bertil za sprawą magii zostaje zmniejszony do rozmiarów Nilsa. Z tej perspektywy świat wygląda zupełnie inaczej i nie ma już mowy o nudzie.

Poranki-czerwiec-AstridLindgren_605x200_533eb0fb52.jpeg.605x200_q90_crop

Jak wziąć udział w konkursie?

1. Napisz w komentarzu pod tym tekstem (na blogu), które kino wybierasz (nr z poniższej listy), dzień i godzinę seansu (10.30 lub 12.00).
Przykład: nr 8, sobota 10.30 (uwaga: w konkursie będą brały udział komentarze zostawione tylko tutaj – na Łobuzowym!)
2. Jedna osoba może dokonać tylko jednego wyboru, a co za tym idzie wpisać tylko jeden komentarz.
3. Konkurs trwa do jutra (czwartek 21.07) do godziny 11.00.
4. Listę zwycięzców ogłoszę w osobnym poście w czwartek na profilu FB – KTO RANO WSTAJE, TEN MA DZIECKO.
5. Zwycięzców proszę o przesłanie (do czwartku, do godz. 22:00) wiadomości z imieniem i nazwiskiem osoby, która w kasie kina odbierze wygrane bilety.
W odpowiedzi otrzymacie hasło, które wraz z imieniem i nazwiskiem trzeba będzie podać w kasie kina, aby odebrać bilety.
6. Spośród wszystkich biorących udział w konkursie wylosuję Zwycięzców.

kina1

Skomentuj ten wpis.

Zostaw odpowiedź